Niemcy na kolanach!!! Hiszpanie miażdżą Niemców!!!

Nie chciałabym, by ten post został odebrany w jakikolwiek sposób politycznie, jednak absolutnie inaczej, używając innych słów, napisać nie mogę❗

Oczywiście czuję wielką radość😊😉

Ale, jak mam się nie cieszyć skoro dzisiejsze spotkanie – ostatni mecz fazy grupowej Ligi Narodów wygrali Hiszpanie❗ Dodatkowo zwyciężyli w fantastyczny sposób❗ Zrobili to wyśmienicie 😎  Perfekcyjnie pokonali Niemców❗

Zresztą oni ich nie pokonali – tylko najnormalniej w świecie rozgromili❗

Po prostu zmiażdżyli na amen❗

Jest na zaistniałą sytuację takie specjalne określenie: sprawili prawdziwe manto❗ Ten, jakże cudowny wynik to... 6 : 0.😎

Jako ciekawostkę dodam: mówimy o najwyższej porażce Niemców w historii meczów o punkty😎

Dla nieinteresujących się piłką nożną, w olbrzymim skrócie i nie zagłębiając się w szczegóły wyjaśniam:

Liga Narodów to międzynarodowe rozgrywki organizowane przez UEFA od sezonu 2018/2019. Uczestniczy w nich 55 zespołów europejskich federacji (drużyny narodowe).

Dzisiejsze wygrane spotkanie Hiszpanie zaczęli prowadzić już w 17. minucie. Pierwsza połowa to 3 : 0 dla gospodarzy (mecz był w Hiszpanii). Druga część, jej niespełna kwadrans, i mamy już kochani Państwo 4 : 0. Następne dwa gole: 72 i 89 minuta.

Powtarzam: pisałam wielokrotnie, że piłka nożna jest jednym z moich ulubionych sportów, jak również bardzo lubię ją w wykonaniu południowoamerykańskim – mówiąc o Europie natomiast: Włochy (first off all❗), Hiszpania oraz Portugalia❗😍

W każdym razie cudowny spektakl na murawie i brawo Hiszpania❗❗❗

Cudownie Panowie😉😍

Hmmm... I taka refleksja: Niemcy pokazali, że umieją nawet stracić więcej bramek nie to, co my 😊😉

I nie chcąc być złośliwą dodam, iż bardziej honorowo zaprezentowaliby się dzisiaj nasi zachodni sąsiedzi, gdyby oddali Hiszpanom mecz walkowerem❗❗

P.s.

Nie chcę być złośliwą, ale poniżej przytoczę pewien przykładowy komentarz jednego z Internautów, pod informacją o spotkaniu na portalu: www.interia.pl:

"Niemcy na kolanach! Fantastyczny mecz Niemców... uczcie się Polacy bo tak to nie potraficie żeby przegrać 6-0"