Krwawy MKOl. Business as usual Zachodu z Rosją dalej w najlepsze.

Żałość i hipokryzja Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego już w pełnej okazałości dobitnie ukazana światu całkowicie❗🤬

Na skąpanym w krwi niewinnych ofiar – w tym dzieci – Kremlu można było kilka godzin temu otwierać najdroższy szampan🤬 świętując, gdyż na przyszłorocznych XXXIII Letnich IO w Paryżu kolejne medale wzbogacą konta rosyjskie i białoruskie🤬🤬🤬. Chyba nikt nie ma najmniejszych wątpliwości, iż tak właśnie będzie, ponieważ wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, kto i dla jakiego (zbrodniczego) państwa wystąpi zdobywając najwyższe, te olimpijskie laury❗🤬 Fakt braku u zawodników flag ich ukochanych ojczyzn oraz, że nie usłyszą swoich narodowych hymnów – ociekającej krwią Rosji i Białorusi, tak naprawdę nic nie znaczy❗❗❗ Realnie patrząc nie stanowi żadnej kary dla zbrodniarza/terrorysty/sponsora terroryzmu/kłamcy/mordercy Putina, a prezentowane przez jego samego oraz oddanych mu kacyków oburzenie, wściekłość w mojej opinii mamy do czynienia z niczym innym, jak odegraniem „spektaklu” (dodam, iż również żałosnego❗).

Zbrodniarz i barbarzyńca w jednej osobie, najemca Kremla wygrał, postawił na swoim🤬. Zastanawia wyłącznie ilu „dżentelmenów” z MKOl sprzedało się za judaszowe (putinowskie) srebrniki (ewentualnie za ile owych srebrników❓)❓🤔 Kto je „przytulił” i kogo kontach wylądowały❓🤔

W dniu wczorajszym Międzynarodowy Komitet Olimpijski ogłosił, że sportowcy z Rosji i Białorusi zostaną dopuszczeni do startu w IO:

"Rada Wykonawcza (EB) Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOl) zdecydowała, że indywidualni neutralni sportowcy (AIN), którzy zakwalifikowali się w ramach istniejących systemów kwalifikacji federacji międzynarodowych (IF), zostaną uznani za kwalifikujących się do udziału w Igrzyskach Olimpijskich Paryż 2024. Indywidualni neutralni sportowcy to sportowcy z rosyjskim lub białoruskim paszportem."

Jedno jest pewne i niezaprzeczalne: jeśli MKOl do tej pory nie zhańbił się całkowicie (w co naprawdę wątpię🤬), to teraz osiągną swój cel🤬. Można by było zadać pytanie: czy szacowny MKOl zwyciężył w nowej olimpijskiej (dla „prawdziwych dżentelmenów” miłujących i szerzących peace & love) konkurencji olimpijskiej zwanej „sprzedaniem się”❓🤔

Można również zaryzykować drugie twierdzenie albo zadać pytanie: patrząc na obecne poczynanie pewnych krajów i ich polityków, czy owy Zachód rzeczywiście walczy z Rosją i chce oczyścić świat ze zbrodniarzy, czy dalej business as usual❓🤔 Ja, niestety widzę to drugie🤬🤬❗❗❗ Ale chyba wyłącznie całkowicie naiwny albo wieczny marzyciel wierzył, że „elity” wykażą się chociaż odrobiną rozsądku i odpowiedzialnością, bo o honorze nie wspomnę, już dawno udowodniły ich całkowity brak.





Komentarze

 1. Bom sábado e um excelente final de semana. Matéria correta, minha querida amiga Anna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hi Luiz!
   My good friend, I thank you for your wishes! I wish you a nice evening tonight and a good, nice Sunday too!
   Luiz, I[m pleased that you have a similar opinion to mine on this issue.
   Luiz, I will tell you the truth: I’m angry that I had to write this text. Why, I’m angry?
   Because the world and sports should be different! The sacred Olympic idea has been destroyed completely! Hypocrisy, hypocrisy of the sports world... A normal person gets sick. A normal person has a vomiting reflex.

   Usuń
 2. Hello, Anna!
  I am so sorry to see most people hypocritically agree on indifference about Israeli genocidal attacks on Gaza's innocent civilians 🇵🇸

  Have a nice Sunday ☀️

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hi Giorgio!
   I thank you for your comment and wishing you a nice Sunday. I, my friend also wish you a wonderful Sunday too!
   Giorgio, I get the impression that most people are indifferent not only to these crimes. A huge percentage of people are indifferent to the pain, suffering of any fellow human being. A lot of people, for example, say they feel sorry for someone else who doesn't have money to buy medicines for themselves, for basic groceries, but won't help financially or share with that person. People talk a lot about compassion, injustice, but won't do anything to help the other.

   Usuń

Prześlij komentarz

Skontaktuj się ze mną!

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Słowa klucze

Pokaż więcej
Blogi