23 czerwca stanowi wyjątkowy dzień❗❗❗
W mojej opinii, to jedna z najważniejszych dat w
kalendarzu – Święto naszych Tatów – Dzień Ojca❗❗❗
Rodzice,
są najbliższymi nam Osobami. Tata obok Mamy jest nam najważniejszy.
Uważam, że nie ważne ile mamy lat, wiemy, iż mając jakiś kłopot, problem, smutek zawsze możemy liczyć od nich na pomoc, dobre słowa. Są z nami zawsze❗💗💛💜🧡💙😊
Szanowni
Ojcowie,
W
tym szczególnym Dniu będącym Waszym Świętem składam Wam – a
przede wszystkim mojemu ukochanemu Tacie – najlepsze życzenia!!!
Życzę,
oczywiście przede wszystkim zdrowia, które
jest najważniejsze❗ Pragnę złożyć życzenia: optymizmu, spełnienia marzeń, sił oraz codziennych radości.
Równocześnie kieruję słowa potężnej wdzięczności za wszystkie trudy, starania wynikające z dobrego wychowania nas – to naprawdę nie jest łatwym zadaniem – wprost przeciwnie:
chyba najtrudniejszym❗
To niewyobrażalne,
niewypowiedziane szczęście, że będąc już dorosłymi ludźmi dzięki Wam możemy
poczuć się jeszcze czasami dziećmi❗ Bądźcie z nami, jak najdłużej❗❗❗
Z pewnością bywają
chwile, kiedy nie okazujemy Tatom należytego szacunku. Nie zawsze: słuchamy,
robimy coś nie tak, jakaś przykrość, zbyt rzadko powiemy zwyczajne-niezwyczajne-magiczne
słowa, jakimi są te „kocham Cię Tato”, ale wiedzcie: tak było,
jest, zawsze będzie❗
Zwłaszcza będąc
starszymi, dorosłymi wielokrotnie wracamy pamięcią do chwil spędzonych właśnie
z Wami, wdzięczni za wszystko, co dla nas – i z myślą o nas – zrobiliście i
robicie. Wasze wyrzeczenia, ojcowska miłość, troska, mądrość, opieka,
cierpliwość, przekazana wiedza i zainteresowania, a w moim przypadku, także rażenie
pasja do: historii, polityki, a także ⚽ piłki nożnej!
Pamiętajcie: chociaż czasem nie doceniamy Was – odbieramy jako autorytety😊💙🧡💜💛💚 Brawa dla Was i największy szacunek👍
Przypominam, także historię Święto naszych ukochanych Tatów!!!
![]() |
| zdj. Anna Hudyka |

Piękny wpis. Mam nadzieję, że ten dzień będzie dla wszystkich ojców miły i udany😊
OdpowiedzUsuńCześć Martynko!!!
UsuńMilo mi, że podobają Ci się życzenia, które napisałam. Starałam się napisać je słowami, które ja osobiście czuję.
Martynka przesyłam Ci pozdrowienia!!!
Ładne i bardzo ciepłe słowa, aż się człowiek na chwilę zatrzymuje przy tym pośpiechu codzienności. Tylko zastanawiam się, czy my faktycznie na co dzień tak łatwo pamiętamy o tym wszystkim, co tu zostało napisane, czy raczej przypomina nam się to dopiero przy okazji takich świąt. Trochę mam wrażenie, że relacje z rodzicami są dziś bardziej „na odległość emocjonalną” niż kiedyś, mimo że kontakt jest łatwiejszy niż kiedykolwiek.
OdpowiedzUsuńCześć Andrzeju!
UsuńTobie podobnie, jak Martynce, bardzo dziękuję za miłe słowa o napisanych przeze mnie życzeniach. Powiem Ci to samo, co Martynie: starłam się, żeby moje życzenia płynęły z głębi serca i tego, co ja czuję.
A teraz, to, co napisałeś Ty: właśnie o to chodzi, że o tym wszystkim, co napisałam, my na co dzień niestety, ale nie pamiętamy!
Pozdrawiam Cię Andrzeju serdecznie!